Závlahové systémy

Automatické závlahové systémy , jejichž realizaci na klíč zajišťujeme , jsou jednou z investic , kterou se vyplatí zvážit již během návrhu zahrady . Nejde jen o úspory času klienta , který nechce trávit hodiny zaléváním , ale i o úsporu vody , kterou je díky efektivitě závlahových systémů nutno vzít na vědomí . Každá závlaha , dodávaná dvěma námi doporučenými certifikovanými firmami , se systémy Raind Bird a Hunter , které ve svém oboru patří ke špičce nejen kvalitou práce , ale i jednáním a komunikací se zákazníkem, je vyprojektovaná na míru pro námi navrženou a zrealizovanou zahradu . U starších zahrad je možné závlahu zrealizovat bez poničení a porušení stávajících ploch .Moderní řešení pro každou zahradu

Krásná a upravená zahrada je nezbytnou součástí každého moderního rodinného domu. Vybudování a udržování takové zahrady kolem Vašeho domu však vyžaduje mnoho úsilí a nemalé množství času a finančních prostředků.

Zavlažování zahrady


Zavlažování zahrady

Jedním ze základních a nezbytných předpokladů k dosažení tohoto cíle je i správná a přiměřená zálivka, v správný čas a na správné místo. Takové zalévání, pokud používáme klasickou konev a hadice, vyžaduje mnoho , mnoho času a nepříjemné monotónní práce.Automatický zavlažovací systém ?

Řešením je instalace automatického zavlažovacího systému. Moderní systém se skládá z pod zemí ukrytého potrubí a výsuvných postřikovačů, které jsou ukryty pod úrovní terénu. Po otevření přívodu vody elektromagnetickými ventily se postřikovače vysunou nad terén a po skončení zavlažování se opět zasunou do podzemních pouzder. Nic nebrání užívání zahrady ani sekání trávy. Naprogramovaná centrální ovládací jednotka se o celý režim postará za Vás a pro případ deště je v pohotovosti automatické čidlo srážek, které celý systém dočasně vypne.

Zavlažování zahrady Zavlažování zahrady Zavlažování zahradyZavlažovací systém poskytuje svému majitele celou řadu výhod. Připomeňme si pouze ty nejzákladnější. Automatizace odstraní nepříjemnou a zdlouhavou práci s konví a hadicí, ušetřený čas pak můžete věnovat Vašim koníčků nebo rodině. Moderní systémy pracují v nočních hodinách, kdy je hodnota výparu nejnižší a proto spotřebují až o 30% méně vody. V neposlední řadě se systém postará o Vaši zahradu i v době Vaší nepřítomnosti během dovolené. Díky čidlu srážek systém reaguje na změny počasí a nezavlažuje nadbytečně. Navíc, krásné okolí domu bez jakýchkoliv diskusí zvyšuje tržní hodnotu a prestiž nemovitosti.

Zavlažování zahrady
Automatické zavlažovací systémy HUNTER

Automatické zavlažovací systémy HUNTER


Automatické zavlažovací systémy RAIN BIRD

RAIN BIRDCopyright © 01/2013 - 05/2024 Zahrady Zavoralová | Přihlášení